LOADING...

DESKI TARASOWE

PROFIL VELVET
symetryczny wpust

PROFIL ANTISLIP
symetryczny wpust

PROFIL SMOOTH
symetryczny wpust

Deski tarasowe są doskonałym rozwiązaniem dla podłóg na otwartym powietrzu lub w wilgotnym środowisku. Pokrycia mogą być stosowane na otwartych werandach, altanach, tarasach, mostach, ścieżkach ogrodowych. Deski tarasowe są wytwarzany z poddanego obróbce cieplnej litego jesionu.

Jesion termiczny jest odporny na działanie wilgoci, utrzymuje wysoką wytrzymałość mechaniczną drewna i zapobiega rozwojowi mikroorganizmów podczas eksploatacji.

Jesion termiczny Coswick ma głęboki ciemny kolor miodu z doskonale wyrazistą fakturą. Deski z jesionu mogą ozdabiać Twój dom lub ogród przez wiele lat, będąc całkowicie ekologicznym.

GATUNKI DREWNA: Jesion termiczny

WYMIARY:
20 х 130 х 1200 mm,
20 х 130 х 1500 mm,
20 х 130 х 1800 mm,
20 х 130 х 2100 mm.

PROFIL POWIERZCHNI:
Aksamit
Antypoślizg
Gładki

JAKOŚĆ

Poddanie obróbce cieplnej drewna sprawia, że jest ono trwałe (nawet podczas używania na zewnątrz), a tym samym zwiększa swoją żywotność.

Profile „Velvet” i „Anti-slip” sprawiają, że wykończenie jest antypoślizgowe i bezpieczne. Wąska powierzchnia materiału zapobiega poślizgowi na wilgotnym tarasie.

ESTETYKA

Obróbka cieplna zdobi drewno głębokim kolorem i wyrazistą fakturą.

Coswick lasur chroni głęboki odcień i żywotność kolorów.

ŁATWA INSTALACJA

System mocowania sprawia, że instalacja jest szybka i niezawodna, a także zapewnia idealnie gładką powierzchnię podłogi tarasowej.

Po zainstalowaniu poprzedniej deski, następna nie jest przesuwana ze względu na niezawodne połączenie z belką podłogi i szybki montaż wszystkich desek.

Klips montażowy do desek nie wymaga dokręcania po instalacji; tworzy przestrzeń ekspansji 4 mm.

Deska tarasowa ma specjalne okucie, które umożliwia instalację bez skomplikowanych narzędzi. Możesz zainstalować podłogę samodzielnie lub z pomocą stolarzy.

Deska tarasowa powinna być zainstalowana na solidnym i trwałym podkładzie. Podczas montażu desek należy zapewnić nachylenie odpływu wody i możliwość swobodnej wentylacji. Podczas instalacji szczeliny dylatacyjne należy utrzymywać wzdłuż obwodu na co najmniej 6 mm, między deskami na co najmniej 4 mm.

Zalecany odstęp między podkładami wynosi 400 mm; odstęp między podporami podkładów wynosi 800 – 1000 mm. Podkłady powinny być wodoodporne. Podczas montażu ganku należy umocować warstwę hydroizolacyjną lub drenaż powierzchniowy.

1. W celu zainstalowania desek tarasowych zamocuj klips startowy wkrętami samobieżnymi do legarów.

2. Włóż pierwszą deskę w płytkę klipsa startowego.

3. Zamocuj klips montażowy, wkładając uchwyt klipsa do wyfrezowanej części deski oraz przykręcając go do legara.

4. Powtórz czynność z pkt. 3 dla pozostałych desek.

5. Powtórz czynność z pkt. 3 dla pozostałych desek.

Termiczne deski tarasowe są przeznaczone do użytku na zewnątrz. Aby zachować atrakcyjny i oryginalny wygląd, konieczne jest regularne wykonywanie zabiegów. W przypadku zabrudzenia (piasek, liście) konieczne jest oczyszczenie podłogi szczotką do zamiatania. W razie potrzeby taras można umyć wężem ogrodowym. W celu ochrony deski tarasowej nanieś na taras co najmniej raz w roku preparat Coswick lasur.