LOADING...

DLACZEGO COSWICK

INNOWACJE

Coswick jest w pełni zaangażowany w tworzenie drewnianych podłóg o najwyższej jakości, trwałości i wydajności. Firma stale inwestuje w badania i rozwój najnowocześniejszych technologii, aby utrzymać najwyższy poziom jakości produktu.

Naszą misją jest rozszerzenie zakresu zastosowania drewnianych podłóg poprzez uczynienie ich wygodniejszymi, trwalszymi, bardziej odpornymi na zmiany klimatyczne i łatwymi w utrzymaniu.

PROJEKTOWANIE I STYLISTYKA

Nieustannie pracujemy nad rozszerzaniem zakresu rozwiązań projektowych, czy to poprzez reagowanie na najnowsze trendy, tworzenie własnych, czy dodawanie nowych elementów do klasycznych, sprawdzonych projektów.

Coswick produkuje wiele rozwiązań drewnianych podłóg i drewnianych pokryć ściennych dostępnych w szerokiej gamie kolorów, konstrukcji i wzorów. Jesteśmy przekonani, że mamy rozwiązanie nawet w przypadku najbardziej złożonego projektu wnętrzarskiego a także chętnie opracujemy indywidualne rozwiązania, które pomogą zrealizować praktycznie każdy pomysł projektantów.

EKOLOGIA

Coswick produkuje wyłącznie produkty przyjazne dla środowiska: stosujemy naturalne drewno, kleje bez formaldehydu oraz przyjazne dla środowiska powłoki utwardzane promieniowaniem UV do produkcji wszystkich naszych podłóg drewnianych i okładzin ściennych.

Odpowiedzialność środowiskowa należy do podstawowych wartości w Coswick. Poświęcamy się ochronie naszego środowiska i odpowiedzialnemu korzystaniu z dostępnych zasobów naturalnych.