LOADING...

PROJEKTOWANIE I STYLISTYKA

BOGATA PALETA KOLORÓW

Paleta Coswick obejmuje ponad 80 unikalnych kolorów dostępnych w wielu gatunkach drewna liściastego, w tym drewno modyfikowane termicznie. Różnorodność wykończeni ochronnych, takich jak matowe i półmatowe lakiery utwardzane promieniami UV, Woskiem Olejnym i Twardym Woskiem Olejnym, wraz z techniką szczotkowania powierzchni pozwalają na znalezienie idealnego rozwiązania dekoracyjnego nawet dla niestandardowych projektów.

SZEROKI WYBÓR STYLÓW I KSZTAŁTÓW

Oprócz tradycyjnych drewnianych podłóg, Coswick oferuje unikalną linię podłóg mozaikowych, które są dostępne w wielu kształtach, rozmiarach i wzorach powierzchni, w tym moduły, jodełka i podłogi parkietowe do aranżacji w dowolnych kombinacjach. Ponadto większość podłóg w linii produktów Coswick może być dostosowana do wielkości, stylu i konstrukcji, aby spełnić unikalne wymagania projektu.

DLA RÓŻNORODNYCH PRZESTRZENI I WNĘTRZ

Drewniane podłogi są przeznaczone nie tylko do użytku domowego. Oprócz projektowania desek podłogowych do wnętrz mieszkalnych, Coswick oferuje wyjątkowo trwałe wykończenie powierzchni podłóg wykorzystywanych w miejscach publicznych: hotele, biura, sale gimnastyczne i inne obiekty o dużym natężeniu ruchu. Aktywnie angażujemy się w projekty restauratorskie, w których kluczowe znaczenie ma zachowanie autentycznego wyglądu i ścisłe przestrzeganie wymagań stylistycznych.

PANELE ŚCIENNE I STROPOWE

Aby uzupełnić aranżacje wnętrz, Coswick oferuje linię dekoracyjnych paneli ściennych i sufitowych wykonanych z naturalnego drewna. Dzięki szerokiej gamie gatunków drewna i dekorów, panele drewniane spełniają niezbędne wymagania przeciwpożarowe i są przeznaczone zarówno dla przestrzeni mieszkalnych, jak i publicznych.
Wybór akustycznych dekoracyjnych paneli jest dostępny do wykorzystania w salach koncertowych, teatrach, studiach nagrań dźwiękowych, kinach i domach.