LOADING...

Reduktor

Reduktor

Celem reduktora jest płynne przejście pomiędzy poziomami różnej wysokości. Redukcja 51 x 19 mm powinna być stosowana z litą podłogą drewnianą, reduktor o wymiarach 51 x 15 mm z trójwarstwową deską o grubości 15 mm i reduktor o wymiarach 51 x 12,7 mm ma być stosowany z 3-warstwową deską o grubości 12,7 mm.

Wszystkie reduktory Coswick są produkowane z litego dębu, jesionu i orzecha amerykańskiego. Dostarczana długość wynosi 2100 mm. Reduktory są wykończone we wszystkich kolorach, stylach i wykończeniach powierzchni Coswick, aby zapewnić dopasowanie kolorów między podłogami o różnej wysokości lub połączyć podłogi, które mają inny kolor.

Reduktor Carpet

Reduktor Carpet zaprojektowano tak, aby uzyskać płynne przejście od drewnianej podłogi do cieńszej lub bardziej delikatnej wykładziny. Reduktory Carpet mogą zrekompensować niewielką różnicę wysokości między sąsiednimi poziomami. Reduktor o wymiarach 50 x 19 mm powinien być stosowany z litą drewnianą podłogą, reduktor o wymiarach 50 x 15 mm z 3-warstwową deską.

Reduktory Carpet produkowane są z litego dębu, jesionu i orzecha amerykańskiego. Dostarczona długość to 2100 mm. Reduktory są wykończone we wszystkich kolorach, stylach i wykończeniach powierzchni Coswick, aby stworzyć dopasowanie kolorów między piętrami o różnej wysokości lub złączyć podłogi, które różnią się kolorem.

T-molding

Listwy w kształcie litery T służą do wykończenia przestrzeni między dwoma obszarami podłóg drewnianych, między podłogą a płytkami lub wykładziną dywanową, które znajdują się na tym samym poziomie. Listwa tworzy płynne przejście pomiędzy sąsiednimi podłogami o tej samej wysokości. Coswick 46х16 mm T-molding jest uniwersalny i idealnie pasuje do litych oraz 3-warstwowych podłóg drewnianych Coswick.

Listwy te produkowane są z dębu i jesionu i są zalecane do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych. Dostarczona długość to 2100 mm. Listwy w kształcie litery T są dostępne fabrycznie we wszystkich kolorach, stylach i wykończeniach powierzchni Coswick, aby dopasować kolor pomiędzy podłogami lub na krawędziach różnych podłóg.