LOADING...

MOSAIC FLOORS

Podłoga z drewna mozaikowego Coswick to podłoga stworzona do nowoczesnych wnętrz. Łączy w sobie estetykę wysokiej klasy podłóg i niezawodność nowoczesnych technologii produkcji.

Linia mozaikowych podłóg z drewna Coswick obejmuje cztery unikalne wzory, z których każdy tworzy własną paletę kolorów. Wszystkie wzory podłóg pochodzą z sal znanych na całym świecie pałaców we Francji – Wersalu, Trianon, Lageais i Cheverny – i starają się odtworzyć ducha, elegancję i splendor przeszłości. Każdy wzór ma od 5 do 8 wariantów dębu, jesionu, orzecha amerykańskiego oraz dębu i orzecha amerykańskiego razem. Linia wykorzystuje klasyczne kolory, białe wykończenia i starzone odcienie drewna.

Podłogi mozaikowe łączą zalety zarówno solidnych, jak i technicznych podłóg. Każdy kwadratowy moduł łączony na pióro-wpust ma wymiary 635 mm x 635 mm x 19,05 mm i dwie warstwy: górna to lamela z litego drewna, a podstawa to odporna na wilgoć sklejka brzozowa. Podłoga wyróżnia się wyjątkową niezawodnością i stabilnością. Każdy wzór może być używany z szeroką gamą listew przypodłogowych i reduktorów.

Wszystkie podłogi mozaikowe są wyposażone w fabryczne wykończenie Twardym Woskiem Olejnym, opracowanym przez inżynierów Coswick podkreśla fakturę ziarna i piękno naturalnego drewna. Podłoga mozaikowa jest bardzo łatwa w utrzymaniu.

Podłoga z mozaiki z twardego drewna została zaprojektowana, aby stworzyć nowoczesną podłogę pasującą do stylu i czerpiącą korzyści z tradycyjnych podłóg pałacowych. Mozaiczne wzory podłóg mogą być dostosowane do rygorystycznych hal recepcyjnych, autentycznych projektów renowacyjnych, domów wiejskich i nowoczesnych apartamentów miejskich.