LOADING...

O nas

O nas

Fabryka podłóg firmy Coswick jest spółką kanadyjską z zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi w miejscowości Zaslavl na przedmieściach Mińska na Białorusi. Proces produkcyjny firmy Coswick jest całkowicie zintegrowany, od przetwarzania surowego drewna po produkt końcowy – gotowe do montażu drewniane podłogi, panele ścienne, podłogi sportowe, deski tarasowe i bocznice.


Zintegrowany cykl produkcyjny pozwala kontrolować proces na wszystkich etapach. Od początkowego projektu do linii wykańczania UV, Coswick używa tylko najnowocześniejszych maszyn i najlepszych technik, aby zapewnić najwyższą jakość końcowego produktu.

Zespół Coswick liczy 600 osób. Zdolność produkcyjna firmy wynosi obecnie ponad 1 000 000 mkw. rocznie, a około 90% wszystkich produktów eksportowanych jest

na całym świecie. Sieć dealerów Coswick obejmuje ponad 45 krajów, w tym Kanadę, USA, Unię Europejską, region Zatoki Perskiej, Rosję, Chiny i Australię.

Program produkcyjny firmy Coswick obejmuje podłogi z litego drewna, trójwarstwowe deski łączone na pióro-wpust i CosLoc, jodełkę, parkiet i mozaikę podłogową. Wybór produktów obejmuje również podłogi sportowe, dekoracyjne panele ścienne i sufitowe, panele akustyczne, deski tarasowe i elewacyjne, a także kompletną linię produktów do pielęgnacji i konserwacji, powłokę do wykończenia na miejscu i kleje do montażu podłóg.

Historia

Podłogi firmy Coswick zostały po raz pierwszy zaprezentowane na rynku w 1995 roku. Początkowo asortyment był ograniczony do tradycyjnego, niewykończonego parkietu i litej podłogi z desek.

Od samego początku Coswick był prowadzony przez młody i energiczny zespół, który zadbał o wyznaczenie nowego standardu doskonałości jakościowej w branży podłóg drewnianych.