LOADING...

PANELE DEKORACYJNE

BIRCH

MAPLE

OAK

OAK CHESTNUT

BIRCH STONEY CREEK

OAK STONEY CREEK

ASH TIGER EYE

ASH MOCCA

OAK VANILLA

ASH PEARL GREY

OAK PASTEL

AMERICAN WALNUT

ASH MOONLIGHT

OAK CHAMBORD

Panele sufitowe i ścienne Coswick są przeznaczone do dekoracji ścian i sufitów oraz do tworzenia unikalnie zaprojektowanych elementów wnętrza. Panele pozwalają na szeroki zakres rozwiązań projektowych przy użyciu naturalnych tekstur drewna na projekcie. Panele doskonale współgrają z innymi drewnianymi elementami wnętrza, jak na przykład drewniane podłogi i schody. Takie połączenie zawsze podkreśla harmonię materiałów, kształtów i kolorów.

Coswick produkuje panele ścienne i sufitowe w dwóch wariantach:

• Płyta MDF fornirowana drewnem. Stosowana w miejscach publicznych o rygorystycznych wymaganiach ognioodporności.
Wymiary:
16х600х600 mm
16х600х1200 mm

Ochronno-dekoracyjne wykończenie nowej generacji Coswick nie tylko podkreśla naturalne piękno i charakterystyczny wygląd prawdziwego drewna, ale także zapewnia długą żywotność i łatwe czyszczenie. Samo wykończenie może być matowe lub błyszczące, a odkryta powierzchnia może być gładka lub szczotkowana, aby podkreślić prawdziwą drewnianą strukturę.

Asortyment produkcyjny firmy obejmuje panele ścienne i sufitowe z dębu, jesionu, klonu i brzozy w różnych kształtach i wzorach. Firma produkuje również niestandardowe panele z dowolnych gatunków drewna.

Panele ścienne to idealne połączenie cech estetycznych, parametrów eksploatacyjnych i opłacalności. Szeroka gama paneli różni się gatunkami i rodzajami wykończenia, co zapewnia zgodność z dowolnym projektem pomieszczenia.